Mars- en showwedstrijden

Zondag 5 & maandag 6 juni 2022

Wedstrijdschema en uitslagen

zondag 5 juni 2022

  Voorstelling korpsen 1-3: 13.30 uur   Disc. Sect. Afd. RB LC AvK JP %
1 Showkorps O&V Nuenen Nuenen 3 M 83,29 82,86 86,40 83,20 83,79
2 Drumband van Kon. Fanfare De Eendracht Hamont-Lo A 1 M 77,83 81,00 88,75 88,00 83,00
3 Spielmannszug Hattstedt Hattstedt A 4 M 92,67 92,67 89,00 89,50 91,30
                     
  Voorstelling korpsen 4-6 14.25 uur                  
4 Fanfarenzug Dresden e.V. Dresden B 2 H 89,58 89,57 91,25 92,00 90,15
5 Showkorps Concento  Breda D 3 M 78,43 76,86 82,00 84,60 80,00
6 Drumband Harmonie Slikkerveer  Ridderkerk FK(A) 1 H          
                     
  Voorstelling korpsen 7-10 15.25 uur                  
7 Koninklijke Fanfare Vrede & Eendracht Kachtem Kachtem B 3 M 86,88 87,38 79,00 78,00 86,10
8 Drumband Kon.Fanfare Sint-Cecilia Kanne Kanne A 1 H 95,00 95,00 92,00 90,75 93,55
9 Kon. Fanfare De Eendracht Hamont- Lo Hamont-Lo B 3 M 87,08 87,30 88,00 89,00 87,38
10 Spielmannszug Hattstedt Hattstedt D 4 M 83,71 84,43 85,20 82,60 84,00
                     
  Voorstelling korpsen 11-15 16.40 uur                  
11 Hettstedter Spielmannszug "Blau Weiss" 1919 e.V. Hettstedt A 4 H          
12 Calypso Zwevegem Zwevegem D 3 H          
13 Spielmannszug Rödemis e.V. Husum A 4 H          
14 Tamboerkorps Sint-Cecilia Zegge Zegge A 1 H 92,33 90,67 91,25 91,75 91,50
15 Fanfarenzug des KSC Strausberg e.V. Strausberg B 2 H 92,35 91,00 88,75 88,00 91,00
                     
  Proclamatie: 18.00 uur                  

Wedstrijdschema maandag 6 juni 2022

  Voorstelling korpsen 1-4: 13.34 uur   Disc. Sect. Afd. RB LC AvK JP
1 Drumfanfare Jong Leven  Gerwen FK(A) 3 M          
2 Drumline St. Nicolaas en St. Antonius  Budel FK(A) 1 M          
3 Fanfarenzug Dresden e.V. Dresden A 2 H 92,33 92,67 95,25 94,25 93,40 
4 Hettstedter Spielmannszug "Blau Weiss" 1919 e.V. Hettstedt A 4 H 88,00 87,83 88,50 89,00 88,25 
                     
  Voorstelling korpsen 5-7 14.30 uur                  
5 Spielmannszug Rödemis e.V. Husum A 4 H 94,17 94,17 90,75 91,25 92,90 
6 Drumband Harmonie Slikkerveer  Ridderkerk A 1 H 91,17 90,67 89,25 90,50 90,50 
7 Jachthoorn- en Trompetterkorps Edelweiss Heerlen FK(D) 2 M          
                     
  Voorstelling korpsen 8-11 15.26 uur                  
8 Hettstedter Spielmannszug "Blau Weiss" 1919 e.V. Hettstedt D 4 H 82,14 81,14 79,20 78,40 80,46 
9 Drumband El Fuerte Koksijde Koksijde A 1 M 86,17 87,17 86,25 88,25 86,90 
10 Red Hackle Pipe Band and Dancers Antwerpen A 4 H 86,00 85,86 80,00 78,00 83,15 
11 Showkorps Wilhelmina Sleeuwijk Sleeuwijk FK(A) 3 H          
                     
  Voorstelling korpsen 12-16 16.37 uur                  
12 Spielmannszug Rödemis Husum D 4 H 83,29 82,43 90,20 90,00 85,88 
13 Drumband Koninklijke Fanfare Kempenbloei Achel Achel A 1 H 96,00 96,17 93,75 92,50 94,90 
14 Fanfarenzug des KSC Strausberg e.V. Strausberg D 2 H 90,00 90,00 92,20 90,40 90,54 
15 Db. Kon.Schutterij St.-Sebastiaan St.-Huibrechts-Lille St.-Huibrechts-Lille A 1 H 95,67 95,83 91,75 92,00 94,20 
16 Jachthoorn- en Trompetterkorps Edelweiss Heerlen B 2 H 92,45 92,15 92,00 92,00 92,25 
                     
  Proclamatie: 18.00 uur                  

Kampioenen der Lage Landen

  • Middelbare afdeling
    • Discipline A - Mars: Spielmannszug Hattstedt e.V., Hattstedt (D)
    • Discipline B - Mars en Concert: Kon. Fanfare De Eendracht, Hamont-Lo (B)
    • Discipline D - Show: Spielmannszug Hattstedt e.V., Hattstedt (D)
  • Hogere afdeling
    • Discipline A - Mars: Drumband Kon. Fanfare Kempenbloei, Achel (B)
    • Discipline B - Mars en Concert: Jachthoorn- en Trompetterkorps Edelweiss, Heerlen (NL)
    • Discipline D - Show: Fanfarenzug des KSC Strausberg e.V., Strausberg (D)

Trofee André Rijcken

  • Middelbare afdeling: Spielmannszug Hattstedt e.V., Hattstedt (D)
  • Hogere afdeling: Drumband Kon. Fanfare Kempenbloei, Achel (B)

Ereprijzen

Stad Hamont-Achel - Beste Tamboer-Majoor: Lennert Schreel, El Fuerte Koksijde (B)

Provincie Limburg - Beste buitenlands korps: Fanfarenzug Dresden e.V., Dresden (D)

VLAMO - Beste binnenlands korps: Drumband Kon. Fanfare Kempenbloei, Achel (B)

Vlaanderen - Beste algemene presentatie: Fanfarenzug Dresden e.V., Dresden (D)